KPZ Rychlé šípy

AB52308

Krabička poslední záchrany - Rychlé šípy

Skvělý společník na všelijaké výpravy, túry, čundry, ale i do běžného života. Najdete v ní spoustu užitečných věcí, které vám pomůžou v nenadálých situacích, ale použít je můžete i při dalších příležitostech.


  • 362,81 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
439 Kč
Kategorie: Hry na ven
 

Skvělý společník na všelijaké výpravy, túry, čundry, ale i do běžného života - to je Krabička poslední záchrany s motivem Rychlých šípů. Najdete v ní spoustu užitečných věcí, které vám pomůžou v nenadálých situacích, ale použít je můžete i při dalších příležitostech. Navíc je v ní i dost dalšího místa, abyste si ji doplnili o pro vás důležité věci.

KPZ obsahuje: obyčejnou tužku, voděodolný papír 2ks, svíčku, sirky v krabičce se škrtátkem, přírodní podpalovač, provázek, svítilnu, voděodolnou náplast, kompresovanou utěrku, píšťalku, sterilní čtverec s dezinfekcí, šicí sadu s knoflíky, lepící pásku, plastový pásek 2ks, kancelářskou sponku, zavírací špendlík, gumičku, zrcátko.

 
Tato KPZ vznikla ve spolupráci ALBI a Skautské nadace Jaroslava Foglara.
Snaží se pokračovat v odkazu legendárního spisovatele a motivovat k aktivnímu životu všechny následovníky Rychlých šípů.