Kamil - malíř snů

VI9993

Zábavná kreativní kniha pro děti.


  • 270 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
270 Kč
Kategorie: Knihy pro děti od 2 let
 
Podrobnosti o produktu

Vašek se těší k dědečkovi a babičce. Děda ho tentokrát vezme na výstavu malíře Kamila Lhotáka v Obecním domě. A Vašek je nadšený. Zvláště z dopravních prostředků. Ta krásná letadla, lodě, ponorky, vlaky, kola a jiné! A to ještě děda tvrdí, že jsou obrazy kouzelné. Večer před usnutím děda svému vnoučkovi o malíři vypráví. Vaškovi se zavírají oči a pak se dějí věci! Šest nocí a šest snů plných dobrodružství v obrazech báječného malíře klučičího snění.
Ilustrace Markéty Vítkové jsou harmonicky propojené s obrazy Kamila Lhotáka a černobílými fotografiemi, někdy i rozostřenými. Je tak zdůrazněno snové prostředí a krásné tajemno.
Ke knize si můžete na stránkách prusaprinters.org v záložce haptické modely stáhnout podklady pro 3D tisk modelů některých objektů z knihy. Příběh tak můžete prožívat znovu podle svého.
Modely jsou vhodné i pro zrakově postižené.

Vydalo Občanské sdružení Pro Sedlčansko a Královéhradecko v roce 2020.

Text: Markéta Vítková

Ilustrace: Markéta Vítková, Kamil Lhoták

Formát: 21 × 29,7 cm

Počet stran: 84

 

Podrobnosti o autorce

Markéta Vítková miluje fantazii a svoji tvorbou se obrací na dětské čtenáře. Právě ze světa dětské fantazie vycházejí její první tři pohádkové knihy pro děti: O velrybě ze Sedlčan, Překvapení skřítka Modrovouska a Dinosaurům v patách.

Markéta také ráda maluje a tvoří, proto si své knihy ilustruje sama. Postupně se k ní přidávají její synové.