Citerka předlohy Set lidovky s doprovody

ZE11005

Citerka předlohy Set lidovky s doprovody. Jedná se písničky pro menší děti s menším rozsahem (6 tónů). Tyto písničky zahraje schopnější dítě i samo nebo se dají hrát na víc nástrojů – každé dítě jiný hlas nebo jedno melodii a druhé doprovod.

30 x 20 cm | papír | Nevhodné pro děti do 5 let.


  • 190,08 Kč bez DPH
  • 1 – 2 týdny
230 Kč
Kategorie: Hračky
 

Citerka předlohy Set lidovky s doprovody

Set lidových písní jsou papírové předlohy, které se vloží pod struny Citerky a dítě si tak může vybrnkat danou písničku.

Jedná se písničky pro menší děti s menším rozsahem (6 tónů).V sadě naleznete 11 písní s jednoduchým akordickým doprovodem, 11 písní s druhým hlasem a 2 písně s obojím. Tyto písničky zahraje schopnější dítě i samo nebo se dají hrát na víc nástrojů – každé dítě jiný hlas nebo jedno melodii a druhé doprovod.

Set obsahuje 24 písní s druhými hlasy nebo doprovody. Jako např. Adámku náš, Ach synku, synku, Co sedláci, co děláte, Dobrú noc, Ej lásko, lásko, Holka modrooká, Já husárek malý, Já jsem z Kutný Hory, Když jsem husy pásala, Kočka leze dírou, Maličká su, Na rozloučení, Okolo Frýdku, Ovčáci, čtveráci, Pec nám spadla, Pod naším okýnkem, Prší, prší, Rybička maličká, Sedí liška pod dubem, Skákal pes, Stála basa, Šel tudy, měl dudy, Šel zahradník, Travička zelená.

Nevhodné pro děti do pěti let.