Zábavné odpoledne Jubilejní Masarykovy ZŠ a MŠ

Zábavné odpoledne Jubilejní Masarykovy ZŠ a MŠ v Třinci

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 si pedagogové naší školy ve spolupráci s Občanským sdružením připravili pro děti v rámci projektového cyklu „Opět spolu“ zábavné odpoledne. Již od brzkého rána přinášeli rodiče i děti napečené zákusky, koláče k občerstvení. Dobroty vypadaly i chutnaly báječně! Také se všechny prodaly. Celé čtvrteční dopoledne jsme všichni sledovali oblohu s přáním, aby nám počasí vyšlo a děti se mohly vyřádit venku. Slunce nám svítilo, a tak si děti užily skákacího hradu, projížďky na ponících, závodů na motokárách, zahrály si Bubble football a Petang, tančily na tanečních podložkách, skákaly v pytli, házely kroužky na cíl, obdivovaly hasiče i motorkáře, mohly si nechat namalovat na obličej různé motivy, absolvovaly zkoušku zručnosti a mnoho dalších činností. Během celé akce děti sbíraly razítka za účast ve vybraných aktivitách a po úspěšném absolvování všech disciplín byly odměněny čokoládovou medailí. Rovněž proběhlo slosování o věcné ceny. Po celou dobu akce si všichni dopřávali vynikající občerstvení.

hlavouni-1 hmatovky-male-sikme-obal quut-ringo7 slovni-mlyn-2

Ale každá příjemná událost musí jednou skončit. Po dohrání posledních soutěží a slosování jsme plni zážitků odcházeli domů. Množství smějících a bavících se dětí, rodičů i prarodičů potvrdilo, že se zábavné odpoledne naší školy vydařilo. Všichni byli rádi, že jsme se spolu opět sešli.

Velice děkujeme všem, kteří nám s akcí pomohli.

Mgr. Lubomíra Špilová